Bērnu neirologs ir ārsts, kurš specializējies nervu, galvas un muguras smadzeņu – to apvalku un asinsvadu slimību diagnostikā un ārstēšanā. Neirokinezioloģiskā diagnostika pēc Vojta metodes*.
    Bērnu neirologs veic bērna (0-3 gadu vecuma) profilaktisko apskati, novērtē bērna normālo fizisko (runa, kustība, koordinācija, līdzsvars, stāja, gaita) un garīgo attīstību, kā arī kustību aktivitāti un runas attīstību attiecīgajos vecumposmos. 

PACIENTI AR KĀDU NO ELPCEĻU INFEKCIJU SLIMĪBAS SIMPTOMIEM - PAAUGSTINĀTA ĶERMEŅA TEMP., KLEPUS, RĪKLES IEKAISUMS, ELPAS TRŪKUMS - NETIEK PIEŅEMTI!!!

Bērnu neirologs -
 Ilze Mežinska


Pieņemšanas laiks:

Pirmdiena (I) 13:00 - 18:00
Otrdiena (II)  8:00 - 13:00
Ceturtdiena (IV) 8:00 - 13:00

Maksas pakalpojumu laiks ceturtdienās no 13:00-13:30


Kontakti

Pierakstīties pie bērnu neirologa var, zvanot uz reģistratūru:


T.  +371 67576255 vai +371 67577334

* Vojta terapijas pamatā ir noteiktu kustību paraugu aktivizēšana ar mērķi izsaukt iespējami aktīvu un normai atbilstošu centrālās nervu sistēmas visu līmeņu struktūru atbildes rekciju. 

Terapijā izmanto reflektorās līšanas un reflektorās velšanās pozīcijas, kurās novieto pacientu un terapeits veic vieglu un informatīvu spiedienu trīsdimensionālā virzienā uz vienas vai vairākām ķermeņa aktivācijas zonām. 

Terapijas mērķis ir izsaukt pacientam normāli koordinētu ķermeņa pozu un kustību paraugu, kāds ir ģenētiski noteikts CNS; pārtraukt normālās posturālās ontoģenēzes bloķēšanos un izsauktās kustību paraugu daļas sākt pakāpeniski pielietot traucētajā motorikā.